Witamy na stronie Finanse i Ubezpieczenia ! 🙂

Co mówią o nas

Poniżej przedstawiamy opinie od niektórych z naszych klientów, będące poświadczeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę.

ECE-logo

Fundacja Oświatowa

Europejskie Centrum Edukacyjne

Zarząd

Firma Finanse i Ubezpieczenia doradza nam ubezpieczeniowo od wielu lat.
Obsługuje nasz majątek, komunikację, szkoły (nauczyciele, uczniowie) kompleksowo.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i profesjonalnej obsługi.
W zależności od potrzeb dobierają nam najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe.

Bez tytułu

Platforma Dystrybucyjna

Edu-Książka

Zarząd

Firma Finanse i Ubezpieczenia corocznie świetnie dobiera nam zakresowo i cenowo umowę komunikacyjną flotową.
Obsługa posprzedażowa, którą wykonują jest dla nas bardzo ważnym aspektem, pod względem wygody.
Dobrze dobrany zakres ochrony ubezpieczenia majątku ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki naszej branży daje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Body_Chief_catering-1

Body Chief

Zarząd

Firma Finanse i Ubezpieczenia od roku zajmuje się naszymi ubezpieczeniami. Bez wątpienia mocną stroną przedsiębiorstwa jest rzetelność. Profesjonalizm firmy sprawia, iż w pełni zasługuje na zaufanie Klienta. Komfort wynikający z poczucia bezpieczeństwa bardzo pozytywnie wpływa na ogólną jakość współpracy. Na uwagę zasługuje kontakt z Klientem, który odbywa się bezproblemowo.

indeks

Constans M

Zarząd

Firma Finanse i Ubezpieczenia od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą naszej firmy w zakresie ubezpieczeń samochodowych oraz nieruchomości i mienia.

Ważnym elementem współpracy jest uprzejmość, zaufanie, pełna dyspozycja naszego opiekuna oraz inicjatywa w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

W trakcie dotychczasowej współpracy firma okazała się w pełni profesjonalna, sumienna i spełniająca nasze oczekiwania. Wszelkie działania i doradztwo są zawsze fachowe oraz wykonywane na najwyższym poziomie.

Możemy zapewnić, że nasza decyzja o korzystaniu z usług firmy Finanse i Ubezpieczenia była właściwa oraz z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim  zainteresowanym.

400x400

MH INFORMATYKA

Zarząd
Top