Witamy na stronie Finanse i Ubezpieczenia ! 🙂

O nas

Finanse i Ubezpieczenia jest dynamicznie rozwijającą się firmą obsługującą Klientów z kraju i z zagranicy. Cechuje nas ponad 20 letnia tradycja i młodzieńczy entuzjazm. Oferujemy profesjonalny, szeroki zakres ubezpieczeń. Najważniejszy jest dla nas KLIENT, jego wygoda, spokój i zadowolenie.

Naszym największym atutem jest doświadczenie i bardzo dobra znajomość ofert wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę i zakres usług, czynnie uczestnicząc w różnego rodzaju projektach i szkoleniach. Pozyskana wiedza przekłada się na prestiżowe nagrody i wyróżnienia dla naszego zespołu.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie dostosowania ubezpieczenia do Państwa potrzeb i wymagań. Nasza obsługa nie kończy się na sprzedaży ubezpieczeń, ale również na obsłudze posprzedażowej przez cały okres trwania polisy.

FINANSE I UBEZPIECZENIA zapewnia swoim klientom szeroki wybór ofert Towarzystw Ubezpieczeniowych, takich jak WARTA, ERGO HESTIA, PZU, ALLIANZ, GENERALI, UNIQA, PROAMA, TUZ, GEFION, INTERRISK, LINK4, AXA, GOTHAER, PREVOIR i innych.

Wielu Klientów już nam zaufało, zaufaj i Ty…

NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy zespół oparty na wieloletniej przyjaźni, zaufaniu oraz dążeniu do wspólnie wyznaczonych celów. Łączy nas pasja i zaangażowanie. W naszych działaniach kierujemy się dobrem i zadowoleniem Klienta.

Radosław Fąferek

Indywidualny Doradca
+ 48 667 658 326

Biuro

 
Top